Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1 post 588 komentarzy

Jinks

Jinks - Komentator wydarzeń bieżących

Moje komentarze

 • Autorka
  Droga Astro, ustawy 1066 nikt nie zlikwiduje, gdyż jest to integralna część TTIP. Ktoś przecież będzie musiał zabezpieczać interesy usraela w Polin. Żydki już wykupują wodociągi, a rząd ma to w gdzieś. Może Polacy się zorientują, że coś jest nie tak, kiedy zaczną żydkom płacić za wodę, grubo zresztą, ale wtedy pojawią się firmy jak Blackwater i zadbają o interes swoich mocodawców, a Polak co zrobi wtedy? Pójdzie się bić? Jeśli tak, to go odstrzelą i należy pamiętać, że to Polak będzie przestępcą, a blackwatersi będą stróżami prawa.
  Ch...d... i kamieni kupa, a Polacy myślą, że mieszkają w Polsce i że mają polski rząd.
  Rzucili ludziom ochłap 500+ i wszyscy szczytują, ale dla pielęgniarek z CZDz to już nie ma, a dlaczego nie ma? Bo bandyci dają miliardowe "pożyczki" banderowcom.
  Polacy gonią króliczka, bo łyknęli niebieską pigułkę (w razie potrzeby pytać Trybeusa).

  http://www.biztok.pl/biznes/izraelski-potentat-przejmie-nasze-wodociagi_a4182

  PS Fajny ten Repsol jest, no nie?
  W życiu chłopaczyna niczego nie napisał, a jaki ekspert? Drugi to Husky, tyle, że ten to się nauczył wklejać.
  Idą już po nas !!
 • @trybeus 21:21:48
  W notce musi być tytuł, lid, treść i jeszcze tagi. Sądzisz, że "ave", albo "szczęść Boże"sprosta wymogom?
  Tego chyba nawet tytuł nie starczyło. :D
  Idą już po nas !!
 • @Husky 20:35:42
  Iskander tylko by pogorszył twój stan. Tobie Fadroma przez kołyskę przejechała.
  Uratować Rosję
 • Uratować Polskę!
  To powinna być bardziej priorytetowa kwestia dla ciebie, panie Józio z Londynu.
  Trudne to jednak zadanie ratować Polskę przed samym sobą.

  Ty już lepiej wklejaj historie o amerykańskich łazikach księżycowych. Też się kompromitujesz, ale mniej, ale w obu przypadkach kompromitujesz portal.
  Uratować Rosję
 • Autor
  https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/11179975_865935113478066_6570158343713811173_n.jpg?oh=83c311e186dff4156f5e87c269ba8b63&oe=57CB7563

  Przy tym wszystkim należy uświadamiać ludzi, którzy zachorowali na nowotwór, że są z premedytacją zabijani poprzez leczenie chemioterapią.
  Żeby zrozumieć działania korporacji farmaceutycznych skazujące ludzi leczonych chemioterapią na śmierć, należy koniecznie zobaczyć film do którego linkuję poniżej.
  Doktor Krebs, który opracował leczenie raka amigdaliną (witamina B17), zginął w niewyjaśnionych okolicznościach.
  W jaki sposób potraktowano doktora Burzyńskiego, naszego rodaka zresztą, który opracował doskonałą metodę walki z rakiem, niezwykle skuteczną w walce z rakiem mózgu u dzieci, pokazuje wspomniany film.
  Należy uświadamiać ludziom, że chemioterapia zupełnie niszczy w człowieku system immunologiczny, czyniąc nasz oraganizm zupełnie bezbronnym.
  Ja przy pomocy amigdaliny wyleczyłem raka trzustki i skóry (czerniak).
  Mój lekarz był na mnie (jest do dzisiaj) wściekły z racji tego, że odmówiłem „leczenia“ w klinice, gdzie bez chemioterapii by się nie obyło, a statystyki przy raku trzustki są bezlitosne i tylko 2% pacjentów poddanych leczeniu inwazyjnemu, a potem chemioterapii przeżywa okres czterech lat od momentu rozpoczęcia „kuracji“. Ogólnie choroba posiada ponad 90% śmiertelności.
  Patrick Swyze, czy Anna Przybylska, mogliby żyć i korzystać z tego życia, ale zabito ich chemią. Steve Jobs, Luciano Pavarotti, Marcello Mastroianni, to także ludzie, którym nie brakowało zapewne pieniędzy, a Jobs to by Polskę sobie mógł kupić na własność, ale im grubszy portfel, tym łatwiej jest sprzedać jego właścicielowi najnowsze leki z zakresu chemioterapii., czyli szybciej go przyklepać łopatą.
  Kto z tych ludzi uwierzyłby Jinksowi, że wystarczy pojeść sobie pestek z moreli i zastosować odpowiednią dietę przy tym, wspomagając się lewatywą z kawy, aby na dobre pożegnać się nie z życiem, ale z chorobą, no kto?

  Tutaj zacytuję niejaką A. Jarosz, która pokusiła się o skomentowanie działania amigdaliny na portalu Medonet:

  „W przypadku amigdaliny żadne badania kliniczne nie potwierdziły jej antynowotworowego działania. Nie stwierdzono, aby miała ona wpływ na zmniejszanie się guzów, wydłużenie czasu przeżycia czy też poprawę jakości życia chorych. Przed laty na bazie amigdaliny produkowano wspomniany już preparat Laetrile, będący syntetyczną pochodną amigdaliny - glukuronid nitrylu kwasu migdałowego. Ale specyfik został wycofany z rynku. Tak zdecydowała Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA - Food and Drug Administration), która w uzasadnieniu swej decyzji podkreśliła, że nie ma dowodów skuteczności preparatu, a istnieje duże ryzyko zatrucia cyjankiem, szczególnie wtedy, gdy chory jednocześnie zażywa witaminę C.“

  Jeżeli ktoś obejrzy film o doktorze Burzyńskim i potrafi dostrzec w jaki sposób działa Food and Drug Administration, to powinien nabrać pewności, że Laetrile musiał byś lekiem niezwykle skutecznym, ale gdyby raka zaczęto skutecznie leczyć i to tanią metodą, to miliardy dolarów zarabiane przez koncerny farmaceutyczne na chemii, przestałyby wpływać do ich kas.

  Tak więc uświadamiać, uświadamiać i raz jeszcze uświadamiać ludzi o tym, czym dla ludzkiego organizmu jest chemioterapia i jaki procent chorych po jej zastosowaniu pozostaje przy życiu?

  Pozdrawiam!

  https://www.youtube.com/watch?v=FRc4YvtJixM
  W zdrowym ciele – zdrowy duch.
 • @MacGregor 19:23:34
  Ja to się martwię, żeby kiedyś nie pokazywano tych dziewcząt jak małpy w ZOO, podczas relacji w zachodnich telewizjach z ponuklearnego skansenu w środkowej Europie, gdzie niegdyś była Polska.
  To zwykła troska :)

  Pozdrawiam!
  Czochrają nas jak tanią dziwkę.
 • Bo zrobili z Polski dziwkę!
  http://ocdn.eu/images/pulscms/ZWE7MDMsMmU0LDAsMSwx/946e2232886b7cbefd6388308256b771.jpeg

  http://ocdn.eu/images/pulscms/OTE7MDMsMmU0LDAsMSwx/8d0e7dc43b37f262eeb6e855e97d8791.jpeg
  Czochrają nas jak tanią dziwkę.
 • Autor
  *5
  Dyziów oderwanych od rzeczywistości jednak nie brakuje. Ktoś spałował ten tekst, śniąc o Międzymorzu :)

  Świetny tekst!

  Pozdrawiam!
  Bajkowe mocarstwo
 • @Astra 00:21:40
  Witaj Astro!
  Ja to wszystko wiem, gdyż nie trzeba być bacznym obserwatorem, aby dostrzec to, co dzieje się na portalu.
  Neon był medium, w którym rzeczywiście mogliśmy poczytać opinie ze wszech miar antysystemowe. Dzisiaj zamienił się w kloakę na modłę Niepoprawnych, czy niezależnej.
  Zresztą w mojej opinii naroiło się tutaj żołnierzyków Targalskiego i Sakiewicza, czego przykładem może być wpis, pod którym ucinamy sobie pogawędkę.
  Wiele się mówi o ruskiej propagandzie w sieci, ale gdy się przyjrzeć to łatwo jest dostrzec, że tak zajadłej i tak wrogiej propagandy wobec Rosji nigdy nie było. Proszę popatrzeć na rosyjski serwis RT, który cechuje się profesjonalizmem nieosiągalnym przez nasze media. Rosjanie nigdy nie poruszają tematów związanych z Polską, a jak już to bardzo sporadycznie. Obchodzimy ich tyle, co nas obchodzi lud karelski, dajmy na to. Tak więc to Polska jest mistrzem świata w uprawianiu propagandy i to takiej, która bardzo szkodzi, a jeszcze bardziej zaszkodzi w przyszłosci Polsce i Polakom. Fala hejterstwa wobec Rosji w Polsce przekroczyła już dawno granice absurdu.
  Co do blogerów to faktycznie odchodzą, ale powiedz Astro, czy ktoś szanujący siebie, będzie zamieszczał swoje wpisy przy takich jak ten powyższy? Trudno to zresztą nazwać wpisem, gdyż jest to jedynie propagandowa przeklejka mająca z prawdą tyle wspólnego, co Józio z inteligencją, a jego czerwona buda z Pałacem Buckingham.
  Sama często zaznaczasz, że Polacy do idiotów nie należą. To prawda, choć niestety wielu ulega propagandzie, ale na szczęście wielu jest i takich, którzy zdają sobie sprawę czym są żydo-banderowskie media w Polsce. Jeżeli zatem Ekran zaczął wpisywać się w narrację owych mediów, to ludzie o zdrowym rozsądku po prostu zaniechają czytania bzdur tu ostatnio promowanych, co potwierdza drastyczny spadek frekwencji na portalu, frekwencji zarówno wśród odwiedzających portal, jak również wśród piszących dla portalu.
  W mojej opinii to nie jest przypadek, że tak się dzieje. Typowe działanie żydowsko-banderowskich trolli i tu pojawia się rola admina, gdyż do niedawna admini potrafili sprostać tym antypolskim i antyportalowym działaniom. Rzecz się zmienia, jeżeli wśród adminów pojawiają się także trolle, więc na nic Twoja walka Astro, bo walczysz z wiatrakami. Jest po portalu.

  Pozdrawiam serdecznie!
  Odwet za aresztowanie Piskorskiego?
 • @Lotna 01:59:39
  Zrobili z portalu kibel. Z dwudziestu kilku tysięcy wejść dziennie za Marxa nie dobijają nawet do dychy z tendencją spadkową. Taki jest zresztą cel.
  Szkółka niedzielna dla dzieci specjalnej troski.

  Pozdrawiam!
  Odwet za aresztowanie Piskorskiego?
 • @Ex admin 22:32:23
  Wiem. To rodzinne :)
  Mordowanie demokracji czyli zwyczajny kaczyzm
 • Dopisałem jeszcze jedna zwrotkę:
  Ta kanalia, proszę pana
  Wraz z OUNem na Majdanach
  Wrzeszczał szcując nas Banderą
  Chwała, chwała bohaterom!

  https://www.youtube.com/watch?v=f4OmU0pKmo8
  Mordowanie demokracji czyli zwyczajny kaczyzm
 • MacGregor
  Szanowny Autorze! Tytułowe dziecko samo wyskakuje z kąpieli.
  Przywykliśmy do nieuzasadnionej opinii, że pewne rzeczy się Polsce należą, za to co przeszła w swojej historii. Ja bardzo bym chciał, aby te należności były nadawane Polsce z urzędu, ale rzeczywistość nie bardzo zważa na pobożne życzenia.
  W pełni podzielam opinię wyrażoną w Twoim poście, ale wiem, że nic z tego nie będzie i że Polska dostanie takiego kopa, że, cytując prof. Wolniewicza: "...aż się pióra posypią" - dodam, że nie tylko z Kaczki.
  My nigdy w swoich dążeniach, czy pretensjach nie bierzemy pod uwagę jednej, zasadniczej rzeczy. Chodzi mi o rzecz tak prozaiczną, jak sprawiedliwość. Sprawiedliwość rządzi się swoimi prawami i zawsze to do niej należy ostatnie słowo.
  W czym rzecz? Szara eminencja polskiego rządu w jednym szeregu kroczył na Majdanie z unijnymi kurwami, obalając demokratycznie wybranego na Ukrainie prezydenta. Więc dlaczego teraz nie ma on doświadczyć tego, jak smakuje zamach stanu przeprowadzony przez obce siły? Wg mnie to powinien, a za Majdan i banderowskie okrzyki, powinien jeszcze smażyć się w piekle.
  Wysłuchałem przemówienia premier Szydło. Całe przemówienie osobę niezorientowaną może napawać dumą, ale gdy zważymy, że suwerenność, o której tak pięknie mówiła pani premier, z chwilą wejścia do naszego państwa okupacyjnych wojsk usraelskich zostanie zdeptana, opluta i oszczana przez usrael, to o czym tak w istocie pani premier bredziła?
  Tu sprawiedliwość da nam kopa za własną głupotę i własne wybory.
  O ile mi wiadomo, to Macierewicz jest podwładnym pani premier, tak? Czyli pani premier aprobuje wysłanie polskich samolotów do walki z ISIS w Syrii, a przecież nikt w Syrii nie potrzebuje naszej pomocy, gdyż Rosjanie pokazali jak się walczy z ISIS. Armia syryjska sukcesywnie odzyskuje suwerenność państwa. To nie jest oczywiście w interesie NATO i usraela, gdyż te przeklęte kreatury uparły się, aby Assada zlikwidować, a ja tylko przypomnę, że Assad jest legalnym prezydentem Syrii, wybranym w demokratycznych wyborach, a poza tym ostatnio odbyły się wybory parlamentarne w Syrii, które wygrała partia Assada i to deklasując wszystkich pozostałych.
  Z kim więc Maciewrewicz chce tam walczyć i u boku kogo?
  Sprawiedliwość za to pociągnie nas do odpowiedzialności.
  Jesteśmy w sojuszu z Turcją?
  Opłakujemy pomordowanych Polaków przez hitlerowców, stalinowców i banderowców, a Turcy, co robią z Kurdami?
  Proszę mi uwierzyć, że przykłady na to, że mamy długi u sprawiedliwości mógłbym mnożyć, ale nie w tym rzecz.
  Po mojemu Kaczyński powinien doświadczyć tego samego, co Janukowycz i doświadczy, bo sprawiedliwość nie jest częścią nazwy partii Kaczyńskiego.

  Pozdrawiam!
  Krytyka PiSu czyli nie wylewajmy dziecka z kąpielą.
 • Trybeus
  Cześć Trybeus!
  Bo widzisz, ogromna część polskiego społeczeństwa i nie tylko polskiego zresztą, to postępuje jak Twój znajomy, korzystający zimą z usług służby penitencjarnej, a teraz doszło jeszcze 500+, to po co komuś wolność.
  Wiesz, ja nie neguję akurat tego, że dadzą ludziom po 500 pln na dziecko, ale ubolewam nad tym, że wielu za te pięć stówek, odda swoją wolność i chyba wiesz, co mam na myśli.
  System tak ukształtował naszą rzeczywistość, że ludzie przestali dążyć do tego, aby było lepiej, skupiając się jedynie na tym, aby nie było gorzej. Tak to dzisiaj wygląda.
  Poza tym system skutecznie walczy w Bogiem i z religią, co automatycznie przenosi się na to, że duch nie panuje nad prochem, jak to ładnie ująłeś.
  Wolność trzeba kochać, aby ją odnaleźć i do niej dążyć.

  Pozdrawiam!
  I wolność dla wszystkich...
 • @Husky 00:56:22
  To wy ustalcie, czy czekolada ma być biała, czy murzyńska . Poroszenko sprosta.
  Za rok wygra uchodźca
 • @Husky 00:20:23
  Wyślesz tam orła z czekolady. Poroszenko go ulepi . Coś się Kalksteinowi należy za banderowskie okrzyki, no nie? Tobie też zresztą.
  Za rok wygra uchodźca
 • @Ex admin 23:42:57
  Kuku, to Ruskie im mogą zrobić, ale jest to śmieszne i autor wpisu ma rację, że w przyszłym roku wygra jakiś ciapaty, tylko nie jestem pewien czy z Syrii, bo Syryjczycy nie są pupilkami Zachodu, choć bywają także uchodźcami.
  Z prognozą na rok 2020 też się zgadzam :)

  Pozdrawiam!
  Za rok wygra uchodźca
 • Autor
  Ta cała "inwigilacja" to wrzutka dla idiotów, a fotki Zoriona i Twoja mówią co i jak. Poza tym wszyscy mają jednego pryncypała, który dzieli władzą pomiędzy magdalenkowych zdrajców. Koryto raz dla jednych, a potem dla drugich i tak na zmianę, a naród myśli, że to on decyduje.
  Zwróć uwagę, że po ostatnich wyborach sakiewiczownia nic nie wspominała o ruskich serwerach.
  Polacy połknęli niebieską pigułkę niestety.

  Pozdrawiam miło!
  Nie było inwigilacji Sakiewicza & consortes za rządu PO...
 • Autor
  Zastanawiam się, czy ta banderówka wygrałaby ten konkurs, gdyby wyśpiewała song o rzezi na Wołyniu?
  Za rok wygra uchodźca
 • Autor
  Witaj Trybeusie!
  Fajny post i wzruszający.
  Zapomniałeś wspomnieć o najważniejszym numerze. Płacąc tym badziewiem wiedzą nawet jakim papierem dupsko podcierasz, no ale to jest najbardziej ukochany numer.

  http://m.neon24.pl/7e590f2c34bb9621115469ac4034b990,0,0.png

  Pozdrawiam serdecznie!
  Jesteś tylko numerem...